Zábavně relaxační resort Praha - Motol

Chrtí dostihy - HALLOWEEN CUP 2015

Po soumraku dne 31.10.2015, po "krvavém" welcome drinku servirovaném v laboratorních zkumavkách šílenou laborantkou, po alco i nealko "injekcích do žil", započal rej různých příšer a noční dostihy chrtů. Úderem 19. hodiny se rozsvítila chrtí dostihová dráha a začal hlavní bod programu - dostihy chrtů - Halloween Greyhound Cup 2015. V 1. Halloweenském dostihu greyhoundů zvítězila šampionka New Mac DIOR. Ve 2. sprintérském dostihu greyhoundů zvítězil Sky RALPH. Na klasické distanci v 1. dostihu zvítězil Kinloch MOET a v 2. klasickém dostihu zvítězila ROSA Louise. S chrtími šampiony Halloweenského večera se mnozí diváci vyfotili a mnozí rádi pomazlili. V tipování diváků na pořadí výsledků dostihů - vítěz, druhý, třetí - nebyl nikdo z diváků úspěšný. Halloweenské párty bylo zakončeno vyhlášením nejlepší Halloweenské masky, kterou volili hlasováním přítomní diváci. Prostory Vyhlídkové restaurace Four Leaf Restaurant se zatměly a osvětlily se hořící rachejtlí, zaznělo Happy Birthday..., a začala narozeninová párty jednoho z diváků dostihů.

Více fotografií naleznete na oficiálních facebookových stránkách v odkaze:
https://www.facebook.com/pg/Greyhound-Park-Motol-145468882237790/photos/?tab=album&album_id=847184348732903

Chrtí dostihy - HALLOWEEN CUP 2015 - Fotogalerie

Chrtí dostihy - HALLOWEEN CUP 2015
Chrtí dostihy - HALLOWEEN CUP 2015
Chrtí dostihy - HALLOWEEN CUP 2015
Chrtí dostihy - HALLOWEEN CUP 2015

CZECH INTERNATIONAL, a.s.  - investor stavby Česká greyhound dostihová federace - spřátelený web SLOVAK INTERCARGO - spřátelený web


© 2013 CZECH INTERNATIONAL, a.s., Greyhound Park Motol, Praha.
 Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka stránek výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.