Zábavně relaxační resort Praha - Motol

Chrtí dostihy Praha - Pořadatel chrtích akcí je ČGDF

Chrtí dostihy - Pořadatel chrtích akcí
Pořadatel chrtích akcí v Greyhound Park Motol v Praze je ČGDF

Chrtí dostihy na chrtí závodní dráze Praha v Greyhound Park Motol pořádají majitelé chrtů sdruženi v České greyhound dostihové federaci. (CGDF). O CGDF dále:
http://www.cgdf.cz/cs/zakladni-udaje-1.html
http://www.cgdf.cz/cs/o-nas-rozsirene-udaje-cgdf-1.html

Majitelé chrtů jsou z celé ČR, i z přilehlých zemí. Členové CGDF, jak název jejich organizace napovídá, se zabývají výhradně chrty greyhoundy, přesto jsou ochotni přimout ke svým akcím i určitý počet majitelů chrtů různých plemen organizovaných v jiných českých dostihových organizacích, z jiných dostihových drah. Nejdříve však se musí registrovat majitel i pes v databázi CGDF dle pravidel. A tak můžete vidět na akcích CGDF v Greyhound Parku Motol v Praze i jiná plemena chrtů.

Členové České greyhound dostihové federace odvedli velké množství dobrovolnické práce v přípravném období areálu při testování jednotlivých technologií, při údržbě a úpravě areálu odvedli a odvádějí mnoho dobrovolnických hodin ve svém volném čase, zdarma, a na své náklady - pro sportovce lidské i psí.  
Patří jim za to uznalé díky. 

Reportáže z chrtích dostihů pořádaných CGDF v Greyhound Park Motol naleznete v odkaze:
http://www.cgdf.cz/cs/default.aspx

Chrtí dostihy Praha - Pořadatel chrtích akcí je ČGDF - Fotogalerie

Chrtí dostihy - Pořadatel chrtích akcí

CZECH INTERNATIONAL, a.s.  - investor stavby Česká greyhound dostihová federace - spřátelený web SLOVAK INTERCARGO - spřátelený web


© 2013 CZECH INTERNATIONAL, a.s., Greyhound Park Motol, Praha.
 Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka stránek výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.