Zábavně relaxační resort Praha - Motol

Inline bruslení

In-line asfaltová dráha pro in-line bruslení v Greyhound Parku Motol

Na naší in-line dráze v Greyhound Park Motol v Praze vám nehrozí kolize s cyklisty, pejskaři, skejťáky, či kočárky.

Tuto skvěle asfaltovanou dráhu, která slouží pro fitnes in-line bruslení, i jako dráha závodní pro Speed in-line bruslení, i pro další sporty na "kolečkách", otevíráme vždy pro jeden druh sportu.

V asfaltové dráze je zabudována indukční smyčka. Pokud si in-line bruslař připevní elektronický čip, můžeme změřit vaši rychlost, nebo to, zda-li se váš výkon postupně zvyšuje. Po průjezdu indukční smyčkou tato zachytí signál, zašle jej do měřící věže a počne měření na profesionální časomíře.  

Finální asfalt dráhy je mimořádné kvality, zhotovený právě 
pro tento báječný sport. Na in-line dráze nejsou žádné spoje, boule, jamky - naopak, je zde ideálně rovný povrch. In-line dráha v Greyhound Parku Motol je ideální pro školu in-line bruslení.

Celý areál je oplocený, sportovní plocha je ještě zvlášt oplocena, vaše děti se tedy nemohou nepozorovaně vytratit. 


Délka dráhy může být až 400 m, podle vystavění trasy. Trasu můžeme připravit pro nejmenší děti a úplné začátečníky, ale také komplikovanější model s mantinely a kužely pro zkušenější bruslaře. Nutná předchozí rezervace pro skupiny

Dráha je určena pro 20 - 30 bruslařů. 

V areálu nabízíme komplexní zázemí s šatnami pro odložení věcí, sprchami, sportbarem i parkovištěm. 

CZECH INTERNATIONAL, a.s.  - investor stavby Česká greyhound dostihová federace - spřátelený web SLOVAK INTERCARGO - spřátelený web


© 2013 CZECH INTERNATIONAL, a.s., Greyhound Park Motol, Praha.
 Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka stránek výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.