Zábavně relaxační resort Praha - Motol

SPORT-BAR s krytou terasou - zahrádkou

Sport-Bar Restaurant v Greyhound Park Motol (GPM)

Klasický prostor profesionálních chrtích závodišť 

Sport Bar Restaurant se nachází ve spodním podlaží budovy (1. NP budovy) zábavně relaxačního resortu GPM.
Prostor je zařízen v nadstandardní úrovni, vybaven luxusním nábytkem, také několika velkoplošnými obrazovkami,
díky kterým Vám neunikne jediný detail sportovního utkání (probíhající buďto uvnitř resortu, nebo externí utkání). 

Součástí místnosti je i samostatný zasklený prostor sázkové kanceláře se třemi odběrnými místy.   

A protože myslíme také na to, abyste nezmeškali jedinečné okamžiky odehrávající se na pláni resortu Greyhound Park Motol se dvěma závodními dráhami (chrtí pískový závodní ovál a asfaltový závodní okruh) v případě, že tyto události nebudou snímány kamerami a přenášeny na soustavu velkoplošných obrazovek v místnosti, propojili jsme Sport Bar s 
krytou venkovní terasou, díky které můžete být v létě dění na pláni co nejblíže. 

Nebo můžete jen tak relaxovat 
u dobrého jídla či pití na kryté terase s výhledem do věnce zelených svahů přírodního parku Košíře - Motol. V tomto místě ani nepoznáte, že jste v Praze.

Tyto prostory mají svou atmosféru ve dne a jinou pak večer.

Na přání většiny našich návštěvníků jsou vnitřní prostory nekuřácké, avšak na kryté terase si zakouřit můžete.

Sportbar se zahrádkouSportbar se zahrádkouSportbar se zahrádkouSPORT-BAR s krytou terasou - zahrádkou

Klasický divácký prostor chrtích závodišť v proměnách dle jeho provozu:

Běžný restaurační provoz:

Sport Bar Restaurant je přímo ideálním místem pro návštěvníky, kteří chtějí spojit ochutnávku specialit kuchyně Four Leaf Restaurant se sledováním sportovních přenosů, nebo jen poslouchat třeba TV kanál s retro muzikou a klipy. 
Prostředí je vlídné pro rodiny s dětmi, nejde o "zaboudlou" hospodu, právě naopak, a je zde bezbariérový přístup. 

Greuhound Park Motol - Four Leaf Sportbar

Odkaz na Four Leaf Restaurant:

www.greyhoundpark.cz/clanky/restaurace.aspx 

Vybrat si můžete místa na ohrazeném pódiu, kde naleznete klasické výšky křesílek a stolů - a jste vpodstatě v restauraci. Na obrazovce standardně zní TV kanál s muzikou a klipy retro. V přilehlé Cafe Gallery je také dětský koutek.

Mimo pódium pak můžete usednout vždy, když toužíte po neformálním posezení, např. při sportovních přenosech.
Obsluze v restauraci můžete sdělit, který sport chcete sledovat, nebude-li ten kanál, který na obrazovce právě běží, pro vás ten pravý - tedy kromě závodů Formule 1, tento sport na jiný vám nikdo nepřepne, neboť tato podívaná
má u nás své stálé fanoušky.

Během chrtích akcí:

Prostory jsou vpodstatě klasické divácké prostory profesionálních chrtích závodišť např. v Irsku, Anglii, Americe, Austrálii, apod., při chrtích akcích, když návštěvníky nebaví sedět na sedátku na tribuně. A nebo si chcete odskočit pro občerstvení. Nebo jej tam chcete také i konzumovat.  Přitom: o nic nepřijdete - nic vám neunikne. 
Naopak. 
A navíc - když je takových víc, slovo dá slovo ...., znáte to. Můžete získat přátele stejných zálib, nebo se jen pro tuto chvíli pobavit ve společenství stejně zapálených lidí. 


Kontakt s děním na pláni (tedy na které ze závodních drah - pískové i asfaltové) je udržován prostřednictvím soustavy velkoplošných obrazovek. 

Pro diváky chrtích dostihů je takto nakonec výhodnější vidět dostihy s pomocí velkoplošených obrazovek, neboť závod je ještě opakován, mnohdy i ve slow-motion.
Oko diváka sledujícího reálný dostih nemůže zahlédnout všechno dění a chrt uběhne trať zhruba za minutu - opakování je výhodnější!
A také je sounáležitost s ostatními spolu-diváky mnohem větší a také společný zážitek! 
Přijďte si zkusit podobný zážitek jako je obvyklý v zemích s profesionálním chrtím dostihovým sportem!
SPORT-BAR s krytou terasou - zahrádkou

Nebude-li během některého dostihové akce v provozu zařízení TV kamer (stacionární a "očko"), které dění na pláni (z jednotlivých závodních drah) na velkoplošené obrazovky snímají, budete jistě mít možnost vidět záznamy z chrtích akcí, např. z takzvaných Chrtích Oskarů, tedy slavnostní předávání ocenění Zlatý chrt, apod.

 Provoz během firemních i soukromých eventů:  

 Jde o neobyčejné divácké prostory profesionálních závodišť, jejichž možnosti, zařízení a vybavení lze využít i pro další příležitosti -  menší tiskové konference, prezentace, oslavy, apod.
 Nábytek lze dodat a mobilní kusy i přestavět, postavit menší rautový stůl, apod. 

 Oblíbené jsou zde akce s využitím stávající soustavy obrazovek, např. tiskové konference (lze i s využitím klasického promítacího  plátna),  kde lze z vašeho počítače přenáší cokoli - prezentaci, propagační klip, logo, apod. 
 Ideální je, jestliže se využije i obrazovek na obou zdech přilehlých prostor Caffe Gallery, kterým se do Sport-Baru přichází, a např.  váš propagační klip poběží i tam.
 Nebo nejlépe již ve vstupní recepční hale se soustavou obrazovek oslovíte vaše přicházející hosty tím, čím se chcete pochlubit.  
 Ještě vyššího účinku nenásilného zápisu vašich informací a sdělení do vědomí vašich hostů vaší akce se dosáhne tehdy, využijete-li i obrazovky  na schodišti z podzemních garáží nahoru - k místu akce. 
 
 
 
 

 

SPORT-BAR s krytou terasou - zahrádkou - Fotogalerie

Sportbar se zahrádkou
Sportbar se zahrádkou
Sportbar se zahrádkou
Sportbar se zahrádkou
SPORT-BAR s krytou terasou - zahrádkou
SPORT-BAR s krytou terasou - zahrádkou

Schéma míst ve Sportbaru a Cafe Galery

Rezervace blokována
Terasa
Mezonet

CZECH INTERNATIONAL, a.s.  - investor stavby Česká greyhound dostihová federace - spřátelený web SLOVAK INTERCARGO - spřátelený web


© 2013 CZECH INTERNATIONAL, a.s., Greyhound Park Motol, Praha.
 Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka stránek výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.