Zábavně relaxační resort Praha - Motol

Eventy firemní i soukromé

Zábavně - relaxační resort 
GREYHOUND PARK MOTOL - Praha

Jediný zábavně-relaxační areál s výjimečnou restaurací.
Jediná restaurace s výjimečným zábavně-relaxačním areálem. 

Ctyrlistek

Nabídka firemních a soukromých eventů

Rozsáhlý resort Greyhound Park Motol  je ideálním a luxusním místem pro Vaše firemní i soukromé akce, tiskové konference, teambuildingy, firemní večírky i denní sportovně-zábavní akce s programem i pro zaměstnance i jejich děti, obchodní partnery, prezentace výrobků, dokonce i automobilů.

Váš event dle Vašich dispozic technicky připravíme a budete si jej sami organizovat, nebo využijete nějakou externí eventovou agenturu, která bude s námi spolupracovat a bude organizátorem Vaší akce ona.

Před projektováním vašeho eventu / akce firemní či soukromé doporučujeme nejdříve prostudovat článek
o areálu Greyhound Park Motol v odkaze: 
o-arealu-greyhound-park-motol/

S kapacitou areálu až 1500 osob a velkou variabilitou našich prostor jsme schopni splnit náročné požadavky. K dispozici Vám budou reprezentativní prostory pro pořádání netradičních konferencí a meetingů, které uspokojí potřeby i té nejnáročnější klientely.

    Ideální prostředí u nás naleznete pro prezentaci nových automobilů, prototypů, apod., nemusí však být jen na závodní ploše,
   ale také "pod střechou" - na naší vyhlídkové terase se skleněným zábradlím a s přilehlými restauracemi.
   Kdo si pak chce vyzkoušet jízdní vlastnosti prezentovaných automobilů sejde na pláň na asfaltový závodní okruh. 
   Podle potřeby nasvítíme jak závodní okruh pro automobily, tak i závodní ovál pro chrty, nebo oba najednou a vše ostatní,
   takže můžete získat zážitek jako např. na závodním okruhu v Singapuru! 


 Eventy firemní i soukroméNabídka pro firmyEventy firemní i soukromé

Obecně

Při plánování své akce / eventu mějte na mysli, že nelze nás srovnávat ani se stadiony, ani s veřejnými areály, jejichž provoz
zčásti či zcela dotuje město či obec - dále viz článek O areálu v odkaze: /o-arealu-greyhound-park-motol/.

Jsme personálně i technicky připraveni na to, aby jste si vy i vaši hosté a zaměstnanci odnesli ty nejlepší zážitky.

Blokace jednotlivých prostor / provozů 
Greyhound Parku pro účely vašich eventů (akcí) firemních i soukromých, včetně
uvední počtů míst v jednotlivých místech, naleznete v článku: Provozní části areálu Greyhound Park Motol
Důležité informace naleznete také v článku: Oteviraci_doba_Provozy_Kontakty

     Jsme luxusní Greyhound Park Motol s mimořádnou vybaveností, kterých je škoda nevyužít. 
    Využijte pokud možno co nejvíce našeho vybavení a zařízení a provozních částí - viz.:
    
 Provozní části areálu Greyhound Park Motol  

Zvolte, ve kterých prostorách luxusního dvoupodlažního restauračního komplexu v Greyhound Park Motol chcete svůj raut či banket uspořádat. 

Ubytování můžete řešit v bezprostředně přilehlém Hotelu GOLF. Je to ven z našeho areálu opravdu jen pár kroků pěšky.

Samozřejmostí je výzdoba dle přání, doprovodné programy dle přání, i atrakcemi pro děti, a to ve spolupráci se specielními agenturami, se kterými máme dobré zkušenosti a můžeme je doporučit - anebo si můžete zajisti své.  

Velkou naší výhodou je, že celý areál je oplocen a  "zastřežen" a nepřetržitě hlídán ostrahou s bezpečnostním velínem a kamerami, včetně podzemních garáží.

Rozsáhlý třípodlažní komplex parkovacích míst - stálá ostraha

Velkou naší výhodou je náš rozsáhlý komplex podzemních parkovacích míst, s nepřetržitou ostrahou a recepční službou. 
Další informace v článku: 
https://www.greyhoundpark.cz/pronajem-podzemnich-garazovych-mist-a-uzamykatelnych-koji-24-hodin-denne/
(parkování si samozřejmě můžete sjednat také mimo pořádanou akci)

Eventy firemní i soukroméEventy firemní i soukroméEventy firemní i soukromé

Naší výhodou je i multifunkční mediální centrum, kamery TV,  totem s velkou LED obrazovkou na pláni (směrem k Plzeňské ulici) a soustava televizních obrazovek ve všech restauracích, hlavním schodišti včetně recepce - velmi výhodné pro pořádaní firemních akcí, kdy lze nerušeně působit na vědomí firemní pospolitosti přítomných zaměstnanců, 
nebo kde je žádoucí vašim hostům sdělit, aniž dotyčné obtěžujeme s výkladem - firemní spoty, reklama, apod., 
Dále čtěte: Provozní části areálu Greyhound Park Motol  
Dokonce můžete velkou LED obrazovkou působit až na Plzeňskou ulici - zejména koncem roku se zde mnohdy shromažďuje pěkná kolona aut. 
 

Eventy firemní i soukroméNabídka pro firmy

Chrtí dostihy

Chrtí dostihy v Praze jsou pořádány na technicky profesionálním závodišti, unikátu Evropy, přitom dostihy chrtů v něm jsou provozovány jako hobby. (koníček majitelů chrtů greyhoundů z celé ČR sdružených v České greyhound dostihové federaci).
Takový unikát již jistě nikde jinde ve světě neuvidíte - takový unikát stojí zato vidět! Překvapte své obchodní
partnery unikátními zážitky. 

Jsme tedy připraveni uspořádat exkluzivní a v Čechách ojedinělou podívanou — dostihy chrtů greyhoundů,  a to pouze pro Vaši uzavřenou společnost. Dostihy chrtů - včetně dekorování chrtích vítězů slavnostní dečkou (jacketem) s názvem dostihu a logem vaší firmy - sponzora dostihu, je velmi exkluzivní záležitost.  

Objednat si můžete třeba jen jeden závod chrtů, greyhoundů - nejrychlejších psů planety, nazýváni jsou též králi dostihových drah. Dále viz článek Rozcestník/chrti-dostihy.aspx.

Další aktivity viz níže, pod tématem chrtí dostihy.

Podrobnosti o chrtích dostizích v Greyhound Park Motol v Praze: 
 

Rozklikněte si odkazy k jednotlivým článkům níže: 
Chrtí dostihy - Úvod
Kdo je to greyhound 
kdo-je-to-greyhound
O areálu Greyhound Park Motol
O Greyhound Park Motol 
o-resortu-greyhound-park-motol/
Chrtí dostihy Praha - Průvodce
Máme rádi chrty
We Love Greyhounds
Chrtí dostihy - ROZCESTNÍK
Proč závodní greyhound
zkuste-zavodniho-greyhounda/

Chrtí dostihy Praha - Průvodce

Pořadatel chrtích dostihů  
chrti-dostihy-poradatel/

Chrtí dostihy - ROZCESTNÍK
Sponzorujte chrtí dostihy 
sponzorujte-chrti-dostihy
Chrtí dostihy - ROZCESTNÍK
Stewardi chrtích dostihů
chrti-dostihy-stewardi/

Fámy, pověry, bludy o chrtích dostizích

Pokud byste se náhodou u někoho setkali s rozpačitými reakcemi ohledně dostihů (což se ještě někdy stane), neboť se k němu dostaly jen zkreslené informace, a mnohdy i účelově zkreslené, a ač se neradi zabýváme těmito v Česku zbytečnými záležitostmi,
z médií r. 2013: - viz výstřižek níže, citujeme:

Ochránci zvířat proti samotným závodům nic nenamítají. "Chrti pohyb nutné potřebují ke svému životu, závodění je pro ně celkem přirozená záležitost a baví je", říká paní Pavla Dorničová z Nadace na ochranu zvířat.

S tímto vyjádřením zástupce zmíněné nadace nelze než souhlasit. Přijďte a uvidíte, jak jsou chrti šťastni že mohou běžet - odměnu jim po běhu nemusí nikdo dávat - odměnou je pro ně to, že je majitel postaví na závodní dráhu. Přijďte se přesvědčit, jak se chrti
budou nedočkavě chovat a že loví zrakem! Chrti si zaběhají na jedinečné dráze v Evropě - a vy se pobavíte! Na výsledky jejich závodu můžete tipovat! Tipovat mohou "proti sobě" i jednotlivé týmy vašich hostů! 

O areálu Greyhound Park Motol

Vyzkoušejte naše virtuální chrtí dostihy - úspěšná aktivita GPM

Nejde o poněkud matoucí výrok, ale o vyzkoušený a účinný způsob zábavy, který je pro vás levnější, nežli si nechat uspořádat
chrtí dostihy, a přesto o nic z toho nepřijdete - ani o tipování na výsledky dostihů chrtů, ani o naše "sličné bookmakers", ani o přítomnost chrtů, kteří "poběží", ani o dekorování vítěze dostihu či dostihů, pokud si objednáte dostihy dva. Dokonce ani o "ceremoniiál" postupného nasvětlování chrtí dostihové dráhy - můžeme prozradit, že se jedná o opravdové "divadlo" a opravdový zážitek, pro který byste museli až do zámoří. 
 
Tato možnost vyplývá ze skutečnosti, že na profesionálních chrtích závodištích (kterým je i náš Greyhound Park Motol) ve světě,  zejména ve sky-boxech (kterými je naše Vyhlídková restaurace), se diváci mnohdy dívají nikoli rovnou na dostihovou dráhu, ale využívají k tomu soustavu Led obrazovek umístěných po celé restauraci, na kterých je mnohdy závod chrtů jednak vidět lépe nežli v reálu, a mnohdy se závod i opakuje, někdy i zpomaleně - zážitek diváků je větší.  

My v Greyhound Parku Motol vám můžeme zajistit, že se budete cítit jako diváci například v Irsku nebo Anglii,
a ještě něco navíc - prezentovanému dostihu chrtů bude předcházet prezentace chrtů kteří v záznamu poběží a vítěz dostihu
bude dekorován na stupni vítězů. Divák s vítězným tipem se může s vítězem vyfotit.
Nemusíte se obávat - nezveřejněných záznamů dostihů chrtů máme víc než dost, a ani sami stewardi nebudou vědět, který bývalý dostih bude v záznamu puštěn. Výsledky jsou dle našich zkušeností vynikající. Můžete si samozřejmě objednat jen virtuální dostihy, užít si krásy běžících chrtů a tipování na výsledky dostihů - bez přítomnosti opravdových chrtů - zase to bude o něco levnější. 

Tuto zábavu lze samozřejmě zprostředkovat v kterémkoli podlaží našeho restauračního komplexu, tedy ve Vyhlídkové restauraci ve 2. NP, ale i v 1. NP - ve Sport-Bar Restaurant a přilehlé Cafe Gallery - tam je zážitek podobný těm, kteří někde v Irsku či Anglii
shlížejí na dostihy chrtů výhradně v prostředí Sport-Barů.  

Využití půjčovného motokár a šlapacích čtyřkolek 

Nejen psí závodníci si však v našem areálu přijdou na své. Změřit své sportovní dovednosti na outdoorové závodní dráze v jízdách na motokárách (ECO), nebo šlápnout do pedálů našich závodních čtyřkolek můžete i vy!
Můžete si uspořádat závody - na vítěze závodu, semifinále a finále, vítězné pořadí dle času, nebo štafetové závody, apod.
Provozovatel této dráhy vám vyjde vstříc.

Závodní šlapací čtyřkolky - velké i malé (pravá team-buildingová akce)

Ač je to k nevíře, nejvíce zábavy lze nalézt právě na čtyřkolkách. Tyto zajišťují i team-buildingovou aktivitu v  pravém slova smyslu, spíše, než známé motokáry - na těch se pánové spíše trochu "prsí", poslední se pak trochu stydí a vcelku moc zábavy na tom nemusí být (záleží na lidech).   

Zatímco když tým "účetní" proti týmu "sekretariátu" ve štafetových utkáních šlapou na čtyřkolkách
(například si budou předávat rukavici) 
- to jsou pak, panečku, zápolení!
Neskutečnou zábavu přináší různé "kulišárny", jak dosáhnout toho, aby se předávání stalo co do času co nejhospodárnější,
a "jeho" team byl první! 

A nebo - jak se má podřízený zaměstnanec postavit k teamu pana ředitele? - to jsou fakt zábavné chvilky, tedy když je pan ředitel i prostředí kolem něj normální, a pan ředitel notně nemusí vyhrát.
 
Zkráceně řečeno - v kondici DNES právě nemusíte být, a toto je pro mnohé společensky únosnější, než když se předvedete jako nevalný řidič jízdou v motokáře.
Máme zkušenost, že mnohdy se lidé staví  ke čtyřkolkám tak trochu s despektem, avšak poté, když program firemního večírku pokročí po motokárách do bodu čtyřkolky - dají nám všichni zapravdu, že se na čtyřkolkách mnohem více pobavili.

Navíc - naš sportovní speaker umí dodat celému dění potřebný "aifr", takže dění nebude trapné, či rozpačité, právě naopak.
Zajišťuje hladký průběh akce (dle vašich dispozic) a díky němu budete mít i pocit vítězů formule 1. 
Velmi doporučujeme!

Máte-li mít na vaší akci i děti vašich zaměstnanců nebo hostů - tím spíše žádejte čtyřkolky!
Dále viz: https://www.greyhoundpark.cz/slapadla-2/

Eventy firemní i soukroméEventy firemní i soukroméZabavna_sobota_pro_deti_i_dospele_kvalifikacni_dostihy_chrtu.jpg

Elektro Motokáry v Greyhound Park Motol

Naše motokáry jsou elektrické, takže "neřvou a nesmrdí", nespálíte se od motoru a nemusíte mít specielní overal.
Tyto motokáry rády řídí i ženy či dívky. 
Přijít do Greyhound Parku jen na motokáry - to je sice možné, ale fakt škoda. Nejsme jen motokárová dráha. Motokárových drah je spousta, avšak jen jedna je v luxusním Greyhound Parku Motol, v přírodním parku Košíře - Motol.
Využijte více možností, které náš resort nabízí.
Další informace: https://www.greyhoundpark.cz/clanky/motokary-1.aspx

        Zamýšlíte si uspořádat např. rozlučku se svobodou na motokárách v našem resortu, ale svatební hostinu někde jinde, i když           jsou u nás tak výtečné restaurační prostory a unikátní možnosti k programu během svatební hostiny?  To by byla škoda.
        
Využijte více možností, které náš resort nabízí.

Další informace: Vítejte v Greyhound Parku Motol!

Zkuste jízdu na opravdovém závodním okruhu Race Circuit Prague v Greyhound Park Motol !

Zažijte oslepující záři pri ovacích tribun - zažijte pocit pilota Formule 1 např. v Singapuru - je to opravdový zážitek! 

MotokáryProgram - Kalendář
Firemní event - motokáryFiremní eventRace_Circuit_Prague_in_Night_IMG_6975.JPG

Dále viz: Event - Motokáry na závodním okruhu Race Circuit Prague in Night.

Rozšířené možnosti zážitkových aktivit 

Překvapte své zaměstnance, obchodní partnery či klienty netradiční akcí u nás, sestavíme program "šitý na míru" Vašim potřebám. V rámci akcí rádi vyjdeme vstříc Vašim přáním.

Areál je opravdu rozsáhlý, nabízí mnoho prostor k různým aktivitám, a tak naši nabídku stálých aktivit je možné rozšířit o další aktivity, např.: 

Zábavné aktivity outdoorové: inline bruslení, cyklistiku, koloběžky, běh, segway, minibike pro mládež věku 6-10 let, RC modely, volejbal,

Zábavné aktivity indoorové - pohybové:  např. indoor-curling, taneční podložky, laserová střelnice, světelná stěna, atd.

Zábavné a kulturní aktivity:  ruletové stoly i s obsluhou, barmanskou show, kapely, módní show, taneční vystoupení, divadelní vystoupení, módní přehlídky, DJ, atd.


Další zážitkové aktivity:

Ohňostroj, hořící srdce s monogramy novomanželů, hořící logo firmy, atd.

Mazlení dětí s chrty - 
v případě pořádání akce s programem i pro děti, ale samozřejmě mohou i dospělí: 
http://www.cgdf.cz/cs/deti-miluji-greyhoundy-greyhoundi-miluji-deti.html

Můžete si sjednat i krátký výklad o chrtech - chrtích dostizích, neboť jednak jde (na rozdíl od závodů koní) o poměrně málo známý dostihový sport, ale také mýtů, fám a pověr v této oblasti je v ČR ještě stále dost. Doporučujeme si přečíst článek:
http://www.cgdf.cz/cs/chrti-dostihy-v-ceske-republice-1.html.

Pro některé výše vyjmenované aktivity je třeba zajistit si vlastní vybavení, případně Vám ho po domluvě můžeme zajistit z externích zdrojů. 

Odkaz na stránku se stálými jízdními programy a souvisejícími ceniky - ke stažení: 
http://www.greyhoundpark.cz/clanky/motokary.aspx a http://www.greyhoundpark.cz/clanky/slapadla---pedal-go-karts.aspx


Firemní či soukromý event na sobotní akci pořádané v Greyhound Park Motol
- ušetříte!

Můžete také pro účely vašeho firemního eventu využít pravidelně pořádaných sobotních akcí v Greyhound Park Motol - a to jsou chrtí dostihy, (nebo závody šlapacích čtyřkolek velkých a malých) - výhoda: v takovém případě vás to vyjde levněji, neboť Greyhound Park Motol tyto aktivity provozovatelů obou závodních drah - chrtího pískového oválu i asfaltové závodní dráhy - dotuje. Nevýhoda: firemní event je v tomto případě v sobotu.

Zvolte si, zda-li chcete navštívit naše dostihy denní, nebo večerní, (se vším všudy, včetně tipování a bookmakers), nebo chcete navštívit dny se Závody závodních čtyřkolek velkých i malých o ceny.    
Můžete si s námi sjednat samozřejmě i výhry pro vítěze tipování, vítěze závodů, specielní výzdobu, menu, apod.
Další informace naleznete v článku: 
http://www.greyhoundpark.cz/clanky/chrti-dostihy.aspx

Zkuste to také - svůj event firemní či soukromý uspořádat na chrtích dostizích pořádaných u nás 
V zemích, kde je chrtí dostihový sport tradicí, a kde jsou zařízení obdobného typu jako Greyhound Park Motol, je zavedeným zvykem, že jsou o dostizích chrtů pořádány také soukromé či firemní eventy - svatební hostiny, rozlučky se svobodou, firemní eventy, oslavu narozenin, oslavu promocí, apod. Je hezké, když moderátor z řídící věže vyhlásí novomanžele a celý stadion kim zatleská, nebo zazní Happy Birghday, a všichni návštěvníci vám zatleskají - jde jistě  o další příjemný zážitek.

Také u nás, v Greyhound Park Motol můžete oslavit svou příležitost, či uspořádat firemní večírek, a objednat si specielní výzdobu, program, DJ, hudební kapelu, menu, apod. Vaši hosté mají o zábavu postaráno, nudit se nebudou, vy nemáte trauma z případných trapných chvilek a ještě k tomu ušetříte. 

Naše kulturně-zábavně-sportovní sekce areálu Greyhound Park Motol, naši specialisté pro firemní eventy, dokáží pro vaši akci skloubit komfort, pohodlí, adrenalin, zážitky, zábavu, relaxaci.
Naši specialisté v restauračním odvětví  se postarají o vaše zážitky z oblasti gastronomie.
Veškeré firemní i soukromé akce tvoříme na míru, přesně podle Vašeho přání.

Proto věříme, že budete spokojeni Vy, Vaši hosté, Vaši klienti i zaměstnanci.

Eventy firemní i soukromé

Poptávka akce

Poptávka akce - formulář k vyplnění dle Vašich potřeb, je ke stažení níže a zašlete jej na e-mail: info@greyhoundpark.cz 

Pro Vaši snadnější orientaci v případě akce většího rozsahu si můžete prohlédnout:
- půdorys pláně - viz ke stažení (PDF) níže,
- a také výčet jednotlivých provozních částí areálu - viz odstavce níže. K vaší poptávce přidejte výčet prostor, které chcete
pro účely vaší akce exkluzivně blokovat.
Všechny naše nabídky jsou platné maximálně 30 dní.

V případě, že si chcete zablokovat termín - doporučujeme objednat uryhcleně alespoň blokaci prostor a vystavenou fakturu co nejdříve uhradit. 
Poté můžete ještě jednat o detailech menu, či programu.

V případě pořádání větší akce si můžete prohlédnout jednu z možností uspořádání pláně - viz PDF ke stažení níže. 
Veškeré naš kalkulace cen jsou bez DPH, vyjma cen pro jízdy motokár a šlapadel, které jsou určeny také pro koncové spořebitele.

Závazný Dress Code Vyhlídkové restaurace při chrtích dostizích: Smart Casual
Dámy elegantně, pánové sako, nebo alespoň elegantní svetřík, košile, dlouhé kalhoty.
Při chrtích dostizích jsou nepřípustné různé mikiny a trička s nápisy či oděv vhodný jinam - např., do lesa, nebo jako by byla vyhlášena mobilizace (maskáče, apod.), nebo oděvy určené pro sport - cyklistiku, maraton, apod., přípustné jsou tzv. 
"inteligentní" džíny.  

Zakázán je vstup do areálu s batohy. Jestliže si jejich využití předem písemně sjednáte, zakázáno je vnášet do restaurace - batohy musí zůstat v šatně. (to platí i pro fotografy, kameramany, hudebníky, atd.)
Tyto zásady platí i pro případy, kdy Vyhlídkovou restauraci využijí firmy pro firemní eventy, jejichž součástí jsou i jízdy na motokárách, apod. Z oděvu zvoleného pro jízdy (či jiného sportovního programu) se můžete v klidu převléknout do společenštějšího oděvu k další části programu ve Vyhlídkové restauraci. (Tak jako tak ani pro jízdy na motokárách nejsou moc vhodné sportovní boty s tlustou podrážkou určené např. na maraton, jogging, apod. - podívejte na jezdce Formule 1 - podrážky bot závodních pilotů jsou kvůli citu nohy s pedálem tenké !!!) 
Děkujeme za pochopení.
 
 

Provozy areálu Greyhound Park Motol - vybavení

Blokace jednotlivých prostor / provozů pro účely vašich eventů (akcí) firemních i soukromých: výčet provozů naleznete v článku: Provozní části areálu Greyhound Park Motol
 

Obchodní podmínky a důležité upozornění:

Ne všechny výše uvedené provozy (prostory) jsou součástí standardního poptávkového formuláře. Blokace prostor, které nejsou uvedené ve standardním poptávkovém formuláři, se řídí samostatným ceníkem, stejně jako půjčovné motokár a šlapacích čtyřkolek. Tyto provozy doplňte do položky "Další" v poptávkovém formuláři. Prostory uveďte v bodech programu akce, včetně časového snímku akce. Pořadatel akce odpovídá za dodržování Návštěvního řádu všemi účastníky akce.  

Všechny naše nabídky platí 30 dnů od data odeslání nabídky.
Do doby, než dojde k připsání platby za blokaci prostor na účet Poskytovatele, je pro Poskytovatele držení opce termínu akce nezávazné. Proto doporučujeme nejdříve úhradu blokace prostor a pak je možné vyjednávat například detaily menu akce.

V případě, že by se Pořádající eventová agentura /Objednatel odchýlil od sjednaného programu akce a sjednaných prostor (provozů), může být akce dodavatelem okamžitě zrušena, a to bez náhrady škody.

Do areálu smí vjízdět vozidla pouze do hmotnosti 2,5 t - s ohledem únosnost kanálů, vpustí, místností, atd.
Vjezd jakýchkoli jiných vozidel musí být zvlášť přesně a předem konzultován a předem písemně schválen vedoucí provozovny Greyhound Park Motol.

Blokace jednotlivých prostor (provozů) Greyhound Parku Motol pro účely akcí musí být schvalovány, předem, a to písemně, vedoucí GPM. 

Dále viz Návštěvní řád Greyhound Parku Motol.

2016 

FOTOGALERIE

Eventy firemní i soukromé - Fotogalerie

Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Nabídka pro firmy
Eventy firemní i soukromé
Eventy firemní i soukromé
Eventy firemní i soukromé
Eventy firemní i soukromé
Eventy firemní i soukromé
Eventy firemní i soukromé
Eventy firemní i soukromé
Eventy firemní i soukromé
Eventy firemní i soukromé
Eventy firemní i soukromé
Eventy firemní i soukromé

Eventy firemní i soukromé - Soubory ke stažení

Sportovní pláň - plán možností Nabídka pro firmy (Velikost 439,156Kb)

CZECH INTERNATIONAL, a.s.  - investor stavby Česká greyhound dostihová federace - spřátelený web SLOVAK INTERCARGO - spřátelený web


© 2013 CZECH INTERNATIONAL, a.s., Greyhound Park Motol, Praha.
 Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka stránek výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.