Zábavně relaxační resort Praha - Motol

Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014

Chrtí šampióni šampiónů - GUCCI, VUITTON, MOËT, CHANDON

ZLATÝ CHRT - Greyhound Racing

Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014

GUCCI, VUITTON, MOËT, CHANDON - to jsou oni, šampioni, závodníci Formule CGDF, jména, která hýbou pozorností médií i veřejnosti. 

Jen k dnešku se těmto chrtům věnovalo již desítky a desítky médií, deníků, týdeníků, TV pořadů, apod.
Jde o opravdové chrtí celebrity, které si bezesporu zaslouží, aby si své své zlaté sošky za svá vítězství přebíraly s okázalostí shodnou s jiným slavnostním předáváním zlatých sošek, a to se známými Oskary. Není náhodou, že se pro toto Golden Greyhoun Awards vžil název "Chrtí Oskaři".   

Dále viz článek:
 Chrtí Oskaři - GOLDEN GREYHOUND AWARDS
 Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha

Nejsou snad jinde jiní chrtí závodníci, kterým by bylo věnováno tolik úcty a pozornosti, jako bylo dopřáno majiteli chrtů z České greyhound dostihové federace těmto Zlatým chrtům, pouhý výčet rozsahu médií, která zveřejnila jejich slavnostní okamžik, je na samostatný článek, proto v případě zájmu si mediální výstupy (tisk i TV) můžete pročíst a shlédnout v článku:
Chrtí Oskaři 2014 v médiích

Můžeme s radostí říci, že další a další tituly zde každého dne či týdne stále ještě přibývají...

Tito čtyři chrtí závodníci, přímí potomci světových dostihových legend, dostihových senzací, a Top plemeníků celého světa, se nenarodili v ČR, ale přiletěli k nám do ČR ze zemí, kde jde o profesionální dostihový sport, a je zjevné, že nezůstali slavným jménům svých otců nic dlužni, ba právě naopak.  "Genetický materiál", který lze v Greyhound Parku v Praze pravidelně vidět, jinde na dostihové dráze v Česku stěží uvidíte. 
 

Legendy dostihového sportu greyhoundů:   

Greyhound Big Daddy Cool, otec hned dvou letošních Zlatých chrtů - Velmistrů, Gucci a Vuitton, je Australskou dostihovou legendou, Australskou dostihovou seznací  a TOP plemeníkem celého světa.

Oslavný film Australské dostihové senzace, Big Daddy Cool, který prostě musíte vidět:
https://www.youtube.com/watch?v=LcfWs66qX4c#t=17

Greyhound Kinloch Brae, otec hned dvou Zlatých chrtů - Vítězů, závodníků Moet a Chandon, je Americkou dostihovou legendou, Americkou dostihovou senzací a TOP plemeníkem celého světa. 

Záznam ze závodů Americké dostihové senzace, Kinloch Brae, který prostě musíte vidět - ten náskok !!:

https://www.youtube.com/watch?v=ndKV8IJ6JVc

Na chrtí dostihové dráze v Praze, v Greyhound Park Motol,  se jen v případě letošních Zlatých chrtů setkaly, mezi dalšími, dvě z nejvýznamnějších krevních linií závodních greyhoundů, máme zde další čtyři dostihové legendy. 

Podrobnější údaje o Zlatých Chrtech 2014: 

Zlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace g.gif Zlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace o.gif Zlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace l.gif Zlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace d.gif Zlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace y.gif Zlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace n.gif    Zlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace g.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace r.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace y.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace e.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace h.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace o.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace 85.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace n.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace d.gif    92-a.gif92-w.gif92-a.gif92-r.gifZlatý chrt Golden Greyhound - Česká greyhound dostihová federace d.gifs.gif

 

Greyhound Kinloch MOËT

Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014 Greyhound Kinloch Moet v dostihové sezóně 2014 získal v distanci Classic nejvíce bodů, zvítězil, a náleží mu titul Vítěz.
Celý jeho titul zní: " Zlatý Chrt 2014 - Vítěz"

Údaje o greyhoundovi - Kinloch MOET:

Otec: Kiloch Brae (USA)
Matka: Slow To Part (IE)
Pohlaví: pes
Datum narození: 12.9.2012
Barva: žíhaná
Země původu:
IE
 
 

Greyhound Queen VUITTON

Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014 Greyhound Queen Vuitton získala v roce 2012 titul VÍTĚZ v distanci Classic, který se jí podařilo obhájit i v roce 2013, kdy za tuto distanci již získala titul MISTR. V dostihové sezóně 2014 opět získala v této distanci nejvíce bodů za své umístění v dostizích a náleží ji titul VELMISTR.
Celý její titul zní: "Zlatý Chrt 2014 - VELMISTR"


Údaje o greyhoundovi - Queen VUITTON:
Otec: Big Daddy Cool (AU)
Matka: Queen Smig (AU)
Pohlaví: fena
Datum narození: 20.2.2011
Země původu: AU
Barva: white - fawn
 
 

Greyhound Kinloch CHANDON

Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014 Greyhound Kinloch Chandon v dostihové sezóně 2014 v distanci Classic získala nejvíce bodů za své umístění v dostizích, zvítězila a náleží jí titul Vítěz.
Celý její titul zní: "Zlatý Chrt 2014 - Vítěz"


Údaje o greyhoundovi - Kinloch CHANDON:
Otec: Kiloch Brae (USA)
Matka: Slow To Part (IE)
Pohlaví: fena
Datum narození: 12.9.2012
Země původu: IE
Barva: žíhaná
 
 

Greyhound Big Daddy GUCCI

Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014 Greyhound Big Daddy Gucci získal v roce 2012 titul VÍTĚZ v distanci Sprint, který se mu podařilo obhájit i v roce 2013, kdy za tuto distanci již získal titul MISTR. V dostihové sezóně 2014 opět získal v této distanci nejvíce bodů za své umístění v dostizích a náleží mu titul VELMISTR.
Celý jeho titul zní: "Zlatý Chrt 2014 - VELMISTR"


Údaje o greyhoudovi - Big Daddy GUCCI:
Otec: Big Daddy Cool (AU)
Matka: Queen Smig (AU)
Pohlaví: pes
Datum narození: 20.2.2011
Země původu: AU
Barva: blue
Slavní a vzácní chrtí závodníci ve fotografiích - mimo Chrtí Oskary: 
Greyhound_Queen_Vuitton_Czech_Greyhound_Racing_Federation_Prague_Motol.jpg Greyhound_Gucci_Czech_Greyhound_Racing_Federation_Prague_Motol_256.jpg Greyhound_Kinloch_Moet_Czech_Greyhound_Racing_Federation_Prague_Motol_IMG_8168.JPG Greyhound_Kinloch_Chandon_Czech_Greyhound_Racing_Federation_Praha_IMG_8210.JPG
    QUEEN VUITTON - Lady         BIG DADDY GUCCI - Sir            KINLOCH MOET - Sir     KINLOCH CHANDON - Lady

Do Formule CGDF se na začátku dostihové sezóny kvalifikují závodní chrti podobně, jako závodníci Formule 1. Počet greyhoundů je shodný s počtem závodníků Formule 1. Greyhoundi závodí v seriálu závodů a za svá umístění v konkrétním závodu získávají body, stejně jako piloti Formule 1. 
Bez nadsázky můžeme vyjádřit, že Moet a Chandon jsou podobni závodnímu umu Mistrů Světa Formule 1 a hodni "Poháru konstruktérů", a titul Zlatý chrt - Velmistr odpovídá titulu několikanásobního Mistra světa - např. legendy Schumachera za stáj Ferrari.   
Dále čti článek:
Dostihový greyhound a závodní Ferrari:
http://www.cgdf.cz/cs/dostihovy-chrt-greyhound-a-zavodni-ferrari-enzo.html

- CGDF - 

Související odkazy:

 

Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014 - Fotogalerie

Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014
Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014
Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014
Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014
Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014
Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014
Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014
Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014
Nejlepší z nejlepších závodních greyhoundů 2014

CZECH INTERNATIONAL, a.s.  - investor stavby Česká greyhound dostihová federace - spřátelený web SLOVAK INTERCARGO - spřátelený web


© 2013 CZECH INTERNATIONAL, a.s., Greyhound Park Motol, Praha.
 Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka stránek výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.