Zábavně relaxační resort Praha - Motol

Novinky - Aktualizace stránek - pořadatel chrtích dostihů

Je tady ta novinka, že si dané prostory pro chrtí akce nyní může pronajmout jakýkoliv jiný                        "chrtí" subjekt.                                    

                              AKTUALIZACE - Greyhound Racing Park Motol Praha                                             

                        Vážení přátelé, Vážení příznivci, Vážení čtenáři našich stránek,

mnozí z Vás, kteří jste reagovali na zveřejněné Oznámení zakladatelů ČGDF a kterým jsme odpovídali na četné dotazy telefonicky,
či e-mailem, již víte, že chrtí dostihy v našem areálu Greyhound Park Motol již nepořádá z důvodů známých Česká Greyhound Dostihová Federace (ČGDF), sdružení majitelů greyhoundů, ale že o exkluzivní podívanou zřejmě nepřijdete, neboť chrtí akce
u nás nyní pořádají různé jiné soukromé subjekty, které si na své akce pronajímají chrtí pískovou dráhu a provozy související.


Již víte, že je-li to pro pronajímatele/pořadatele chrtí akce schůdné, dohodnou se tito s námi na dalším (zpřístupníme pro ně další prostory areálu, cateringové společnosti předáme zázemí restaurace, navýšíme počet členů ostrahy, zajistíme služby FM, apod.,) a chrtí akce mohou být pořádány i pro individuální veřejnost, tedy pro Vás - pro naše milé příznivce a návštěvníky.

Z výše uvedeného plyne, že oproti minulosti, kdy chrtí dostihovou dráhu a prostory související provozoval od počátku činnosti Greyhound Parku Motol trvale a výhradně náš bývalý nájemce ČGDF ( jejímž představitelům tímto děkujeme za nesmírnou ochotu a obětavé nasazení při úmorné práci odváděné zcela zdarma a bez nároků na odměnu při  počátečním testování závodních technologiích našeho areálu, apod., (dále viz, http://www.cgdf.cz/cs/provoz-chrti-drahy-v-praze.html)
je tady ta novinka, že si dané prostory pro chrtí akce nyní může pronajmout jakýkoliv jiný "chrtí" subjekt. 
Určete si, jestli chcete své hosty - diváky své akce usadit v 1. NP restaurace s tribunami, či i ve 2. NP restaurace s exkluzivní vyhlídkou. Rozhodnete, zda-li chcete svou akci pořádat jako zcela soukromou, nebo i s účastí veřejnosti.

Stačí poslat na známé e-mailové spojení poptávku, uvést jméno pořadatele, typ akce, počet osob, počet chrtů, výčet prostor, termín, délku trvání akce, atd.a naši zkušení event-ma nageři Vás budou kontaktovat. Sjednáte si schůzku, kde si upřesníte detaily a pak se může akce nacenit, jako jakékoliv jiné soukromé eventy u nás pořádané.
Dále viz: https://www.greyhoundpark.cz/nabidka-pro-firmy/

Restaurace a její divácké prostory

Dostihy_chrtů_Greyhound_Park_Motol_Prague_IMG_1037.JPGBalíčky Standard a Nadstandard pro chrtí dostihy 1. NP Four Leaf RestaurantNovinky - Aktualizace stránek - pronájem chrtí dráhy

Někteří z Vás již zaznamenali, že již nějakou dobu je v provozu naše restaurace pomocí cateringových služeb – tak jak je to obvyklé v zařízeních podobného typu i jinde ve světě.
A tak v souladu s tímto jsou prostory restaurace v provozu pouze během akcí (eventů) – ať už pořádaných pouze pro soukromé subjekty, či současně i pro individuální veřejnost – tedy pro Vás.

Z výše uvedeného plyne, že si pro svou soukromou akci u nás – pro svůj event – můžete sjednat Vámi vybranou a oblíbenou cateringovou společnost, nebo Vám doporučíme námi ověřenou a s ní si sjednáte menu.
Sjednáte si, jestli chcete občerstvení formou rautu, či servírování s obsluhou u stolu, či jinak.

Tolik k nejnovějšímu, a prosíme, abyste na případné starší texty článků našich webových stránek pohlíželi přes prisma výše uvedeného, než je stihneme všechny aktualizovat.

Předem děkujeme a těšíme se na Vás, ať už nás navštívíte jako na pořadatelé své vlastní akce, či jako na diváci akcí pořádaných
u nás různými subjekty.

Srdečně zdraví
Greyhound Event Center

Praha, dne 30.4.2018

Novinky - Aktualizace stránek - pořadatel chrtích dostihů - Fotogalerie

Novinky - Aktualizace stránek GPM
Novinky - Aktualizace stránek - pronájem chrtí dráhy

CZECH INTERNATIONAL, a.s.  - investor stavby Česká greyhound dostihová federace - spřátelený web SLOVAK INTERCARGO - spřátelený web


© 2013 CZECH INTERNATIONAL, a.s., Greyhound Park Motol, Praha.
 Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka stránek výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.