Zábavně relaxační resort Praha - Motol

Typy šlapadel

Pro svůj start na závodním okruhu v Greyhound Parku si můžete dle vlastních preferencí zvolit stroj, který bude nejlépe odpovídat Vašim potřebám. Máme připraveny šlapadla pro malé závodníky, zkušené jezdce a pro opravdové "fajnšmekry" máme připravený i opravdový klenot mezi Go-karty, který byl inspirován vozy Ferrari. Tak do kterého usednete Vy?

Velká šlapadla

Jsou opatřena bezpečnostním rámem a měkčeným sportovním sedadlem. Tyto šlapadla mají polohovatelnou sedačku a jsou vhodná pro dospělé a děti od cca 10ti let. Díky lehké a odolné konstrukci go-kartu si mohou jezdci na asfaltové dráze v Greyhound Park Motol vychutnat rychlou adrenalinovu závodní jízdu, a to včetně měření času jednotlivých kol. Go-karty jsou očipovány, na startovní čáře před startovním roštem je v asfaltu dráhy zabudována  indukční cívka, v okamžiku přejezdu kol přes cívku je zaslán impuls do řídící věže a začíná měření času jezdce.  

 

 

 

Malá šlapadla

Pro závodníky kluky jsou připravena šlapadla v kombinaci oranžovo-černé a pro malé závodnice stylové růžovo-bílé. Tato šlapadla jsou taktéž v závodním provedení, takže slouží i pro mírné a nenápadné posilování kondice dětí a získávání prvních zkušeností při nájezdech do zatáček.Tato malá šlapací závodní autíčka jsou také očipována a čas malého závodníka může být dle přání změřen.

 

 

 

 

Závodní speciál Super Pedal Go-Kart Ferrari FXX Exclusive:

Super-sport, král mezi pedal go-karty, vlajková loď společnosti BERG Toys.  Supermanévrovatelnost, závodní
přehazovačka a neskutečná akcelerace číní ze super go-kartu Ferrari FXX Exclusive skutečný profesionální závodní stroj. Designem vychází ze slavného závodního vozu – supersportu Ferrari FXX.

Technická specifikace:
Aerodynamické přední, zadní a boční spoilery z tvrzeného plastu s originálním lakem výrobce závodních vozů Ferrari vzbudí velkou pozornost na jakémkoliv okruhu. Neuvěřitelných sedm rychlostí, 12ti palcová kompozitová kola a extrémně ploché a hladké pneu X-treme Vám zajistí akceleraci do "pole position" během okamžiku a udržet si vysokou rychlost i v prudkých zatáčkách. Je jasné, že ani tento závodní supersport se neobejde bez dvojtých kotoučových brzd.Maximální rychlost a mezičasy mezi jednotlivými koly si můžete nechat zobrazit na elektronické přístrojové desce se sedmi funkcemi.Vedle nedostižných sportovních výkonů nabízí super go-kart Ferrari FXX Exclusive také jedinečný komfort  - jde o jediný super go-kart s koženým, ručně šitým, sportovním volantem, rukojetí řadícího mechanismu či sportovní sedačkou s čtyřbodovými pásy.

CZECH INTERNATIONAL, a.s.  - investor stavby Česká greyhound dostihová federace - spřátelený web SLOVAK INTERCARGO - spřátelený web


© 2013 CZECH INTERNATIONAL, a.s., Greyhound Park Motol, Praha.
 Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka stránek výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.