Zábavně relaxační resort Praha - Motol

Chrtí dostihy - Sponzorujte chrtí dostihový sport - přispějte pejskům

Můžete-li, sponzorujte chrtí dostihy

Pejskům můžete přispět i malými finančními částkami přímo na dostizích -  do kasičky

Chrtí dostihy na chrtí závodní dráze Praha pořádají majitelé chrtů sdruženi v České greyhound dostihové federaci. (CGDF). Majitelé chrtů jsou z celé ČR, pravidelně přijíždí majitel chrta i z přilehlého Rakouska. Členové CGDF, přestože se zabývají, jak název jejich organizace napovídá, výhradně chrty greyhoundy, jsou ochotni přimout ke svým akcím i určitý počet majitelů chrtů organizovaných v jiných českých dostihových organizacích, z jiných dostihových drah. A tak můžete vidět na akcích CGDF i jiná plemena chrtů.

Dostihy chrtů, stejně jako přípravné akce k nim (chrtí škola, solo-trialy, tréninky, apod.) jsou nevýdělečnou činností, která musí být, stejně jako jakýkoli jiný menšinový sport, sponzorována. Uvidíte-li dostihy chrtů v našem areálu Greyhound Park Motol, můžete majitelům chrtů z CGDF poděkovat za zážitky z krásy běžících chrtů - jejich úsilí, oběti, finance i energie vynaložené na péči o závodního chrta je nezměrná, na této činnosti nevydělávají, ale naopak prodělávají, mnozí z nich mají náročná občanská povolání.     
Dále viz článek v odkazu: http://www.cgdf.cz/cs/zakladni-udaje-1.html

Chcete-li se stát sponzorem dostihů chrtů neziskového sdružení Česká greyhound dostihová federace (CGDF) a pomoci tomuto málopočetnému sportovnímu odvětví, nebo jestliže by Vás potěšilo, aby některý z dostihů chrtů nesl Vaše jméno či jméno Vaší firmy, kontaktujte CGDF na jejím spojení. Pejskům můžete přispět na nějakou kostičku na hryzání i vhozením nějaké finanční částky do kasičky v recepci - přímo na dostizích chrtů - pejsci budou moc rádi. 

Členové České greyhound dostihové federace odvedli velké množství dobrovolnické práce v přípravném období areálu při testování jednotlivých technologií, při údržbě a úpravě areálu odvedli mnoho brigádnických hodin ve svém volném čase, zdarma, a na své náklady - pro budoucí sportovce.  Patří jim za to uznalé díky současných i budoucích generací sportovců. 

Reportáže z chrtích dostihů pořádaných CGDF v Greyhound Park Motol naleznete v odkaze:
http://www.cgdf.cz/cs/default.aspx

Chrtí dostihy - Sponzorujte chrtí dostihový sport - přispějte pejskům - Fotogalerie

Sponzorujte chrtí dostihový sport - přispějte pejskům

CZECH INTERNATIONAL, a.s.  - investor stavby Česká greyhound dostihová federace - spřátelený web SLOVAK INTERCARGO - spřátelený web


© 2013 CZECH INTERNATIONAL, a.s., Greyhound Park Motol, Praha.
 Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka stránek výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.