Zábavně relaxační resort Praha - Motol

Test osvětlení

Praha, 11.05.2012

Dne 09.05.2012 zástupci investora stavby Sportovně-zábavního areálu s názvem Greyhound Park Motol, byli přítomni prvním testům osvětlení celého multifunkčního areálu. Investorem stavby je česká společnosti CZECH INTERNATIONAL, a.s.

A někteří majitelé chrtů, členové České greyhound dostihové federace mohli být u toho.

Testy byly zahájeny ve 20:00 hod. , fotografie osvětleného areálu vypovídají o dimenzích osvětelní, i o světelných kouzlech, která dokážou. Na snímcích ve fotogalerii níže můžete vidět snímky v různých fázích testu - při plně rozsvíceném areálu, po zhasnutí dráhového osvětlení a při opětovném nabíhání osvětlení na plný výkon - xenonové lampy se zahřívají postupně a proto ze začátku svítily zelenkavým odstínem. Pro všechny přítomné to byla úžasná scéna.

Zástupci zhotovitele díla odhadli celkovou energetickou spotřebu na 200 kW / hod. 

Snímky byly pořizovány z plochy kolem celé sportovní plochy, z prvního nadpodlaží budovy s terasou a tribunami (a budoucí sport-barem a restaurací) z prostor budoucí restaurace druhého nadpodlaží a také z taneční terasy druhého nadpodlaží navazující na restauraci. 

Vrstva finálního písku dostihového závodního oválu pro chrtí sportovce zatím není položena v celé ploše.
 

Test osvětlení - Fotogalerie

THE ULTIMATE GREYHOUND RACE - show race o 5000 Kč

CZECH INTERNATIONAL, a.s.  - investor stavby Česká greyhound dostihová federace - spřátelený web SLOVAK INTERCARGO - spřátelený web


© 2013 CZECH INTERNATIONAL, a.s., Greyhound Park Motol, Praha.
 Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka stránek výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.