Zábavně relaxační resort Praha - Motol

VUITTONKA je víc než kabelka !

Chrtí závodnice VUITTONKA je víc než kabelka!

Luxusní, drahá, nádherná a stylová. To jsou slova, která nejlépe vystihují chrtí závodnici
se vznešeným jménem Queen Vuitton. Má jedinečné schopnosti na závodním okruhu.
Má charisma, které ocení úplně každý. A má dokonce i svůj vlastní fan club.

Závodní greyhoundí královna Queen Vuitton se spikleneckým mrknutím oka: "jsem chrtí celebrita". 

CHRTÍ OSKAŘI - ZLATÝ CHRT 2015 - GOLDEN GREYHOUND AWARDSCHRTÍ OSKAŘI - ZLATÝ CHRT 2015 - GOLDEN GREYHOUND AWARDS                      CHRTÍ OSKAŘI - ZLATÝ CHRT 2015 - GOLDEN GREYHOUND AWARDS Zlaty_Chrt_Greyhound_Park_Motol_Praha_plastika_Czech_Racing.JPG   

Queen Vuitton se narodila v Sydney se čtyřmi dalšími štěňaty s genetickou predispozicí šampionů. Nyní je to pětiletá fenka, která za svůj život leccos prožila a zdaleka není na konci své slávy. Je známá nejen svou krásou a rozmarnou povahou, ale především svými skvělými závodními výsledky a svým unikátním stylem závodění. 
Ostatní závodní chrti běhají po vnitřní straně dostihového okruhu, ale Vuittonka se závodním číslem 8 na závodní dečce růžové barvy, tradičně startuje a běhá po vnější straně. Naběhá se tedy o něco víc, než ostatní chrti, ale umí využít klopení zatáček, které ji při běhu směrem dolů zrychlí a ona předběhne všechny ostatní závodníky peletonu.
Její otec je australská dostihová legenda, australská senzace a TOP plemeník celého světa. Její matka je známá australská chrtí závodnice s krásným jménem: QUEEN Smig.  Jak jinak by se mohla jmenovat jejich dcerka, než QUEEN VUITTON, domácky zvaná Vuittonka, nebo také "Vitonička", či "Viti". Vuittonka je celebritou již tím, že je
přímý potomek, neboli "za dceru"svých slavných rodičů. 

Vuittonka má moderní a rozmarnou image   

Kromě chrtích tréninků, závodů a skvělé kondice si Vuittonka potrpí také na moderní image. Vidět ji můžeme v závodní dečce růžové barvy, s růžovými bandážkami kolem paspárků, s růžovými přívěsky na obojku z jemné kůže se zlatě vyšitým jménem "Vuitton" s módním přívěskem provenience Louis Vuitton v barvě "pink".

Aby Vuittonka prezentovala svůj půvab ještě o trochu víc, nechává si lakovat drápky taktéž v růžové barvě a lahvička růžového laku je trvalou součástí propriet na stolečku v chrtím SPA na chrtím závodišti Greyhound Park Motol, pro případnou korekci, třeba po závodě. Za jejím krásně svalnatým tělem se ohlídne každý chrt i člověk. Má totiž figuru, kterou může kdekdo jen tiše závidět. Není divu, že má tato psí krasavice svůj vlastní fan club. Vznikl spontánně, a fanoušky poznáte podle bílého trička s fotkou nádherné Vuittonky a růžovým nápisem Queen Vuitton.
Dále viz.: 
http://www.cgdf.cz/cs/zazemi-pro-zavodni-chrty-v-greyhound-park-motol.html 

http://www.cgdf.cz/user_data/cms/fotogalerie/01651/large/Sprchy_pro_chrty_Greyhoun_Park_Motol_CGDF_IMG_1840.jpg

- v chrtím SPA v Racing Paddock na závodišti chrtů Greyhound Park Motol v Praze, stoleček s lakem na nehty
pro chrtí běžkyni Vuittonku - 

Vuittonka má sportovní i rozmarnou image jako slavná běžkyně Griffithová-Joynerová

Vuittonka má podobnou rozmarnou image, co se parády při závodech týče, jako mnohé světové sportovkyně, např. 
jako slavná americká běžkyně, atletická královna a nejrychlejší běžkyně světa, Florence Griffithová-Joynerová, proslulá nejen svým sportovním talentem, ale i svou krásou, nezvyklými outfity a neobyčejně dlouhými a různobarevně nalakovanými nehty.

VUITTONKA je víc než kabelka ! VUITTONKA je víc než kabelka !

Proč Vuittonka závodí vnějškem chrtí závodní dráhy  

Závodní dečku má Vuittonka růžovou proto, že stíhá "zajíčka" na dráze vnějškem - proto jí vyhovuje startovací box s číslem 8 - a ten má růžový podklad a černou osmičku. Vuittonce, zdá se, leccos vychází, i paráda při dostizích chrtů. 

Někteří lidé se ptají, jak lze toho dosáhnout, že Vuittonka stíhá návnadu vnějškem chrtí dostihové dráhy a tudíž nosí růžovou závodnickou dečku, která ji sluší a ladí s růžovým lakem na nehty, růžovými bandážkami i módním přívěskem provenience Louis Vuitton v barvě „pink“. Někteří lidé si mylně myslí, že Vuittonku někdo tomuto vnějšímu způsobu stíhání návnady na dráze specielně učil. 

Vuittonka se tomu neučila, ona to tak prostě "má", stejně jako její (australsko-irský) nevlastní bratříček White.
Viz: http://www.cgdf.cz/cs/greyhound-white-elbony-mistrem-cr-uz-poctvrte.html
Je to způsob, který je pro chrta v něčem výhodný - chrt využívá klopení dráhy k dosažení vyšší rychlosti - ale zase toho takový greyhound uběhne trochu víc než ostatní chrti v pelotonu chrtích závodníků.

Kdyby krásná chrtí závodnice Vuitton chtěla závodit na jiné chrtí dostihové dráze než v Greyhound Park Motol, musela by letět až do Austrálie nebo Ameriky, neboť v celé Evropě (i v Irsku a Anglii) jsou na chrtích dostihových drahách výhradně šestikomorové chrtí startovací boxy. Vuitton však dle svých vrozených dispozic, které jsou chrtům dány,
potřebuje startovací boxy osmikomorové, box s osmičkou, (s růžovou osmičkou), a takové jsou pro ni nejblíže v Praze, v Greyhound Park Motol.

VUITTONKA je víc než kabelka !VUITTONKA je víc než kabelka !

 „Pro greyhoundy je největší odměnou to, že jim start na dráze umožníte. A já to mé Vuittonce umožňovat chci tak dlouho, dokud to bude chtít a její zdravotní stav dovolí. Zdá se mi, že je geneticky disponovaná k zdravé dlouhověkosti. Takže se máme spolu ještě na co těšit“, vyjádřila se majitelka Vuittonky Jarmila Grondolová.

Někdo by mohl namítat, že je to pouze pes, který okolnímu světu vůbec nerozumí. Majitelka Jarmila Grondolová Vuittonce nepřikazuje nějakými povely, ale mluví s ní, jako by byla člověk: „Domlouvám jim jako dětem, slovy, jak mě to právě napadne, a chrti mi moc dobře rozumí. Ráno říkám: Dobré ránko, holky a kluci - vstáváme. Jdeme dělat „šušu“ a „kaku“ a oba chrti se sami odeberou k příslušným dveřím a vyjdou ven do zahrady“. Vuittonka jí tedy ne jenom dobře rozumí, ale je si moc dobře vědoma i své slávy a dává ji patřičně najevo. Hrdě si vykračuje po boku své majitelky a všude kam přijde, postává v líbivých pózách, kdyby zde náhodou číhal paparazzi, protože na všech fotkách musí vypadat vždy skvěle.

Vuittonka je trochu koketa – to už se všeobecně ví. Když si ji déle nevšímáte, přijde a přejede svým čumáčkem vaši ruku, tak rychle a tak jemně, že ani nevíte, zda-li vás lízla, nebo si to jen myslíte a natočí svá záda, či spíš krásný zadeček k pohlazení. Vuittonka je téměř stále rozesmátá a veselá. Všimněte si jejího rošťáckého úsměvu na fotografiích, či spikleneckého mrkání jedním očkem“, popisuje chování Vuittonky majitelka Jarmila Grondolová. Už byla pozvána i do televize, kde se předvedla v plné parádě a moderátoři skoro přišli o svůj hlas úžasem z její přítomnosti.

"Škoda jen, že v den slavnostního oceňování, což bývá vždy v únoru až březnu, jsou chrti právě po zimní přestávce, a tudíž jejich muskulatura a největší svalová krása se teprve postupně rýsuje", dodala dostihová managerka České greyhound dostihové federace, paní Kateřina Magerová.  

Jarmila Grondolová říká: „Vuittonka by byla jistě skvělá a pečující matka, lze to poznat podle toho, jak se například stará o své bratříčky. Když leží všech pět sourozenců (Louis, Vuitton, Gucci, Dolce a Gabbana) pohromadě, Vuittonka je všechny obejde, očistí jim ouška, čumáček a pak si teprve spokojeně lehne. Přesto ale nechci, aby Vuittonka měla štěňátka. Chtěla bych si je pak všechna nechat, a to při mém pracovním vytížení nejde“, smutně dodala.
Dále viz.: https://www.greyhoundpark.cz/zkuste-zavodniho-greyhounda-chrta-s-minulosti/                                   Puppy_Big_Daddy_Cool_Czech_Greyhound_Racing_Federation_IMG_2024-v[1].jpg

Chrtí závodnice Queen Vuitton - dostihová královna

Vuittonka by tedy byla bezesporu skvělou matkou, ale v současné době je především špičkovou chrtí závodnicí, která každoročně sbírá ocenění za své úspěchy. 
Chrtí, přesněji greyhoundí závodnice Queen Vuitton je vítězem dostihů v sezóně 2015 v distanci 300 m, v kategorii Lady.

Závodní chrti Formule CGDF (Česká greyhound dostihová federace) sbírají po celou závodní sezónu body za své umístění v dostizích podobně, jako piloti Formule 1. První dosažené vítězství má každý chrt možnost potvrdit následující rok a dostane za něj vyšší stupeň ocenění Zlatý chrt.. Pokud potvrdí i další rok, opět bude oceněn ještě vyšším stupněm. Do nedávna byly tyto stupně celkem tři, Vuitton již obdržela tituly Zlatý chrt ve stupních Vítěz, Mistr, Velmistr, ale díky Vuittonce byl vytvořen nový titul Zlatý chrt – Par Excellance za 4. vítězství v řadě.

Chrtí Oskaři v Greyhound Park Motol PrahaChrtí Oskaři v Greyhound Park Motol Praha

Chrtí závodnice Queen Vuitton - královna krásy

Vuitton získává tituly nejen za svá sportovní vítězství, ale i za vítězství v soutěžích krásy.  On-line hlasováním diváků byla Queen Vuitton zvolena jako nejkrásnější chrtí dáma v roce 2014. 

Tělo Vuittonky  je nádherné stavby i muskulatury. Klasik by řekl:  "délka těla s šířkou v ladný přechází souhlas a zevnější formy zmohutněním vrstev souměrně se zakulacují" Dnešními slovy: "Vuittonku je až škoda zakrývat při slavnostním dekorování vítězů dečkou, neboli jacketem vítěze."


VUITTONKA je víc než kabelka !VUITTONKA je víc než kabelka !

Queen Vuitton a její pověstný zadeček 

Krásná Vuittonka má skvělou postavu a je to, jak se říká, "kus" ženské. Má nádhernou srst hebkou a hustou jako smetánku, se zlatými plotnami. O krásné Vuittonce a její růžové manikůře už bylo dost "řečí", a přitom pověst krásy jejího pozadí si v ničem nezadá s pověstí jejich růžových drápků.

Někteří návštěvníci vedou rozhovory o tom, že je na Vuitton všechno hezké a zejména její zadeček – jak "chrtaři" říkají "kaťata". Zadeček Vuittonky si v ničem nezadá s proslulými zadečky celebrit  lidských - např. proslulé krásky JL, a jiných.   

Jiní lidé obdivují její krásné hnědozelené oči, jiní Vuittončin spiklenecký "kuk", kdy na vás jedno očko přimhouří, jiní obdivují i to, že je povětšinou rozverně rozesmátá. 

Greyhound Queen Vuitton v Greyhound Park MotolVUITTONKA je víc než kabelka !

Vuittonka a její fandové

Holčičky přicházejí na dostihy chrtů do Greyhound Parku Motol, aby viděly na vlastní oči krásnou Vuitonku, o které slyšely, a mohly se s ní pomazlit a vyfotit, některé ji již dobře znají a vracejí se, aby se s ní pomazlily. Některá děvčátka občas zmíní, že si schválně oblékly růžové oblečení, aby k Vuittonce ladily.  

Když Vuittonka dostih nevyhraje, některá děvčátka smutní, zejména proto, že Vuittonka nebude na stupních vítězů a nemůžou se s ní vyfotit. Proto má Vuittonka tu výsadu, že i když nevyhraje, musí prostě být vyvedena i ona ke stupni vítězů k fotografování, aby holčičky nesmutnily.  
VUITTONKA je víc než kabelka !VUITTONKA je víc než kabelka !

Queen VUITTON Fan Club

A tak se stalo, že v Greyhound Parku Motol v Praze, byl spontánně založen první Fan klub chrtí celebrity -  Queen Vuitton Fan Club a natištěna byla trička s jejím portrétem. Tímto mnohým fandům a fanynkám doma ubudou nerozhodné chvíle při vybírání dostihového outfitu, který by ladil s krásnou Vuittonkou. 

Přijďte se pomazlit a pomuckat s krásnou sladkou "Vitoničkou" - zabořit nos do jejího hebkého běloučkého kožíšku - to je fakt radost!Takové nádherné tělíčko si jen tak tak nepomuckáte, pokud greyhound pravidelně neběhá
na pískové závodní dráze, nestartuje jednou za 24 hodin, (ne víckrát) a nekonzumuje správnou stravu -
krmivo pro psy - což jsou různé formy granulí Red Mills.

 

Související odkazy: 
http://www.cgdf.cz/cs/white-zlaty-chrt-velmistr-formule-cgdf.html

http://www.cgdf.cz/cs/deti-miluji-greyhoundy-greyhoundi-miluji-deti.html 

http://www.cgdf.cz/cs/queen-vuitton-a-louis-vuitton.html 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Florence_Griffith-Joynerov%C3%A1​

Formule_CGDF_10x15_logo_Ceska_greyhound_dostihova_federace_2.jpg

VUITTONKA je víc než kabelka ! - Fotogalerie

VUITTONKA je víc než kabelka
VUITTONKA je víc než kabelka
VUITTONKA je víc než kabelka
VUITTONKA je víc než kabelka !
VUITTONKA je víc než kabelka !
VUITTONKA je víc než kabelka !
VUITTONKA je víc než kabelka !
VUITTONKA je víc než kabelka !
VUITTONKA je víc než kabelka !
VUITTONKA je víc než kabelka !
VUITTONKA je víc než kabelka !
VUITTONKA je víc než kabelka !
VUITTONKA je víc než kabelka !
VUITTONKA je víc než kabelka !
VUITTONKA je víc než kabelka !

CZECH INTERNATIONAL, a.s.  - investor stavby Česká greyhound dostihová federace - spřátelený web SLOVAK INTERCARGO - spřátelený web


© 2013 CZECH INTERNATIONAL, a.s., Greyhound Park Motol, Praha.
 Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka stránek výslovně zakázáno. Všechna práva vyhrazena.